باشگاه پرورش حافظه

post-image post-image post-image

باشگاه پرورش حافظه

کارگاه آموزشی / مهارتی

کانون تخصصی کودک وخانواده سلام با مدیریت آقای هادی نصرآبادی مجموعه ای فعال ،مولد ،جریان ساز و کارآمد با محور شکوفایی کودکان ملکوتی و فرامادی در بستر خانواده بالنده به عنوان کوچکترین تشکل دینی ، با نگاه شبکه ای و سیستمی در طراحی و اجرای برنامه های متنوع آموزشی و نگرشی و تربیتی ویژه کودکان و نوجوانان و والدین و مربیان دغدغه مند، علاقه مند و طالب در حل مساله های روز جامعه و مبتلابه خانواده ها ، مدارس ، مربیان و دانش آموزان می باشد.
بسترسازی و فرهنگ سازی پایدار و سازنده در راستای اصلاح نگرش خانواده ها در سبک زندگی اسلامی ایرانی برای تربیت و شکوفایی فرزندان با داشتن 3شاخصه حریت ، شخصیت و تفکر در بستر خانواده متعالی ، مولد ،متدین و بانشاط رسالت ماست.
در همین راستا واحد آموزش و مهارت( رشدانا) کانون کارگاه فشرده آموزشی و مهارتی 60 دقیقه ای با عنوان " باشگاه پرورش حافظه "
و هدف پرورش حافظه مبتنی بر روش های نوین و شیرین و جذاب رمزسازی و داستان سازی برپایه تصویرسازی ذهنی ویژه دانش آموزان ابتدایی در حوزه حافظه دیداری و ارتباطات با توجه به ایام امتحانات و نیاز بیشتر به فهم و یادگیری طولانی تر در حافظه برگزار می کند.
این کارگاه با محور ارائه مهارت ها و تمرین های کاربردی و متنوع در دروس و به صورت مشارکتی خواهد بود و جذابیت ها و لذت های خاص خودش را دارد چون برای تمام سنین و سطوح علمی مفید وضروری و قابل درک و یادگیری است. در این بازه زمانی تا 22 بهمن در خدمت دانش آموزان ابتدایی هستیم . ولی برای تمام مقاطع وسنین و تحصیلات ونیز معلمین و اساتید و والدین محترم این کارگاه قابل برگزاری است.مشخصات خدمت:

مخاطب دبستان
تعداد اعضای تیم جهت اجرا 1
زمان مورد نیاز جهت اجرای خدمت 60 دقیقه
ملزومات اجرا تخته وایت برد و ماژیک و اگر دیتاپرژکتور و لب تاب هم باشه بهتر می شود.
هزینه خدمت 180,000 تومان
انتخاب تاریخ