پرده خوانی چند رسانه ای

post-image post-image post-image post-image post-image post-image post-image post-image post-image post-image

پرده خوانی چند رسانه ای

پرده خوانی

شنیده ایم که یک تصویربه اندازه 1000کلمه بهتر و سریعتر می تواند در ذهن مخاطب تاثیر گذار باشد . این تاثیر عجیب تصاویر بر حافظه یادگیری انسان باعث شده است امروزه سخنرانی های چند رسانه ای به سرعت در حال گسترش باشد و سخنرانان در حین سخنرانی از تصاویر مرتبط با موضوعات سخن خود استفاده نمایند.
"کانون فرهنگی روایت" به مدیریت "محمدحسین ناظری" -که در فضای مجازی او را با عنوان #حاج_حسین_ناظری می شناسند-در طول 8سال گذشته توانسته است با تولید و اجرای صدها پروژه اجرای سخنرانی چند رسانه ای در موضوعات مختلف در سراسر کشور ، تحول بزرگی را در ارائه معارف دینی به جامعه ایجاد کند.
این کانون در اولین قدم ، کار خود را از حوزه شهدا و دفاع مقدس شروع کرد و با تولید و اجرای "روایتگری های چند رسانه ای" به روش پرده خوانی دیجیتالی ، توانست تحول ویژه ای را در روش های روایتگری شهدا در یادواره های شهدا و محافل مرتبط ایجاد کند. استفاده از تصاویر جذاب و افکت های تصویری ، انیمیشن های مهیج و افکت های صوتی همزمان با روایت زنده راوی توانسته است این نوع روایتگری را به یکی از تاثیر گذار ترین ، جذاب ترین و پر محتواترین نوع روایتگری تبدیل کند.
کانون فرهنگی روایت قدم بعدی فعالیت خود را در حوزه های معارف دینی ، بصیرت افزایی، آموزش های خانه و خانواده ، ازدواج و همسر داری ، فرزند آوری و جمعیت ، مهارت های زندگی ، حجاب و عفاف ، آسیب های اجتماعی ، سواد رسانه ای ، مناسبت های مذهبی ، سیاسی و اجتماعی و.... برداشته و تاکنون صدها پروژه اجرای چند رسانه ای در موضوعات مختلف آماده اجرا دارد.
این پروژه ها ی سخنرانی وروایتگری چند رسانه ای - که در قالب جلسات 45دقیقه ای قابل اجراست - بصورت کاملا اختصاصی برای گروه های سنی و جنسی مختلف آماده شده و به دلیل رعایت مخاطب شناسی ،ایجاد انگیزه ،پرورش احساس و رفتار شناسی یکی از جذاب ترین و در عین حال پرمحتوا ترین روش های ارائه محتواست .
هم اکنون راویان و سخنرانان کانون فرهنگی روایت با صدها پروژه آماده اجرا ی چند رسانه ای در موضوعات مختلف در خدمت چوامع فرهنگی ، سازمان ها و نهادها ، کانون های فرهنگی ، یادواره های شهدا ، جلسات آموزش خانواده و.... در مناسبت های ملی و مذهبی هستند.مشخصات خدمت:

مخاطب عمومی
تعداد اعضای تیم جهت اجرا 1
زمان مورد نیاز جهت اجرای خدمت 45دقیقه تا 1 ساعت
ملزومات اجرا 1-دیتاپروژکتوربا کیفیت 2- پرده نمایش در سایز مناسب 3-صوت مناسب
هزینه خدمت 400,000 تومانانتخاب ویژگی:


انتخاب تاریخ